Kontakt

Ako sa k nám dostanete

Budova PET Centra sa nachádza v areáli SMÚ (Slovenský metrologický ústav). Nižšie nájdete informácie, ako sa k nám dostanete, ak plánujete cestu autom, pešo či už s využitím MHD, alebo nie.

Adresa pracoviska

PET Centrum BIONT
Karloveská 63
842 29 Bratislava

Zobraziť Google mapu

Vchod do PET Centra
V prípade použitia navigácie

GPS súradnice
s desatinou čiarkou: 48.167860, 17.043658       
stupne, minúty a sekundy: N 48°10’04.3″, E 17°02’37.2″

Parkovanie

Možnosť parkovania v bezprostrednom okolí PET centra je obmedzená. Je však možné pacienta priviezť autom cez nákladnú vrátnicu (1.) rovno pred PET centrum (2.) a následne zaparkovať na vonkajšom parkovisku mimo areálu SMÚ (3.). Je možné sa presunúť pešo do PET Centra cez osobnú vrátnicu v budove ÚNMS (SÚTN)(4.). Kliknutím na zelenú bodku s číslom sa vám zobrazí text.

1.

Ohláste sa na vrátnici pre motorové
vozidlá a pokračujte ďalej do areálu.
Zvoľte tretiu odbočku vľavo. (foto)

2.

PET Centrum BIONT. (foto)

3.

Možnosť parkovania v bezprostrednom okolí
PET centra je obmedzená. Je možné
zaparkovať na tomto parkovisku (foto). PET
Centrum je vzdialené približne 300m.
Parkovisko je bezplatné. Po zaparkovaní
pokračujte pešo k budove PET Centra cez
osobnú vrátnicu v budove SÚTN.

4.

Osobná vrátnica ÚNMS (SÚTN). (foto)

Doprava pešo

Po vstupe cez osobnú vrátnicu budovy ÚNMS (SÚTN) (1.) sa držte vpravo, popri výťahoch zabočte vľavo a vyjdite von z budovy do areálu SMÚ. Zabočte doprava (v prípade potreby sa môžete informovať u vrátnika, ktorý je na vrátnici). Pokračujte v ceste do kopca (sledujte orientačné tabule) a zvoľte druhú odbočku zľava. Vstup do budovy PET centra sa nachádza na konci ulice (2.). Kliknutím na zelenú bodku s číslom sa vám zobrazí text.

Mestská hromadná doprava

Najbližšia zastávka MHD je zastávka Kútiky, ktorú obsluhujú električky 49.

Z Bratislavskej Hlavnej stanice môžete použiť:    

  • autobus č. 32 (smer Dlhé diely) na zastávku Riviéra, kde prestúpite na električku 4 (smer Dúbravka) alebo električku 9 (smer Karlova Ves). V prípade oboch električiek vystúpite na zastávke Kútiky. Zastávka Kútiky je konečnou zastávkou električky
  • električku 1 (smer Nám. Ľ. Štúra) na zastávku Vysoká, kde prestúpite na električku 9 (smer Karlova Ves). Následne vystúpite na zastávke Kútiky.

Z autobusovej stanice Mlynské Nivy môžete použiť:

  • autobus č. 70 (smer Most SNP) na zastávku Nám. Ľ. Štúra, kde prestúpite na električku 4 (smer Dúbravka). Vystúpte na zastávke Kútiky.
  • trolejbus č. 42 (smer Červený most) na zastávku Kollárovo námestie, kde prejdete na zastávku električiek Vysoká. Z tejto zastávky Vysoká použite električku 9 (smer Karlova Ves) a vystúpite na zastávke Kútiky.

Pred nástupom do autobusu alebo električky je potrebné si zakúpiť lístok a to buď v automate, v aplikácii IDS BK alebo zaslaním SMS. Lístok je potrebné označiť po nástupe do vozidla v označovacom stroji. Cestovné poriadky nájdete na www.imhd.sk

2.

PET Centrum BIONT. (foto)

1.

Osobná vrátnica ÚNMS (SÚTN). (foto)